EKOFINA prekinio ženklo pradžia

UAB „Ekobazė“ įkūrėjai: Marius Kubilius, Karolis Kubilius ir Rolandas Aliukonis vysto atliekų tvarkymo verslą su aiškia verslo strategija – atliekų tvarkymas neturi užsibaigti tik kokybiškai perdirbta atlieka, bet turi būti sukurti inovatyvūs, pažangūs, aplinkai draugiški galutiniai produktai, kurie uždarytų žiedinės ekonomikos ciklą.

Vienas iš įmonės tikslų yra šviesti visuomenę apie žiedinės ekonomikos pranašumą, nes tiesiog išmesti atliekas sąvartynuose ar tiesiog kaupti jas, sukeliant daug pavojaus sau ir aplinkai, vis dar yra pigiau, nei tinkamai jas perdirbti.

Kryptingas darbas, ryžtas, ilgalaikės investicijos siejamos ne tik su sėkmingu verslu, bet gaunama grąža iš augančio žmonių bei verslo ekologinio sąmoningumo ir pažangiais valstybės sprendimais.

Siekdama lyderiauti žiedinės ekonomikos srityje, moderni įmonė, ieškodama pažangiausių technologinių sprendimų galutiniam produktui sukurti, nuolat konsultuojasi su verslo partneriais, sėkmingai bendradarbiauja ir ruošia bendrus projektus su Lietuvos mokslo institucijomis.

GREITAS ATSAKYMAS

Operatyviai pateikiame pasiūlymą

Aukščiausia kokybė

Sertifikuotos prekės

PROFESIONALI PAGALBA

Mūsų komanda pasiruošusi padėti

Pirmieji produktai pažymėti EKOFINA prekiniu ženklu yra apsauginės guminės plytelės ir stovėjimo aikštelių apsauginiai borteliai. Apsauginės guminės plytelės skirtos sporto, vaikų žaidimų ir kitiems vidaus ir lauko infrastruktūros objektams, kuriuose yra didelė traumų rizika.

Šios plytelės gaminamos iš perdirbtų padangų gumos SBR ir naujos gumos EPDM, kurią daugiausia sudaro poliuretanas ir yra sertifikuotos Europos Sąjungoje.

Tikslų gamybos procesą padeda užtikrinti itin moderniais kompiuteriais valdomi gamybos įrenginiai, sukurti Austrijoje ir sumontuoti Elektrėnuose pagal individualų įmonės užsakymą. Tai garantuoja aukštą produktų galutinę kokybę ir jų matmenų išlaikymą/tikslumą.

Mūsų įmonė kiekvienos atliekos tvarkymą vertiną pagal žiedinės ekonomikos principus ir kiekvienai atliekai ieško individualių sprendimų kaip uždaryti šį ciklą.

EKOFINA – naujas prekinis ženklas rinkoje. Šiuo prekiniu ženkliu žymimi produktai, sukurti iš perdirbtų atliekų, prikeldami jas antram gyvenimui.